Главная » Підручники та зошити 1 клас » Зошит для письма та розвитку мовлення 1 клас Частина 2 НУШ Чумарна М., Будна Т.


        

Зошит для письма та розвитку мовлення 1 клас Частина 2 НУШ Чумарна М., Будна Т.

Зошит для письма та розвитку мовлення 1 клас Частина 2 До Букваря М. Чумарної НУШ Чумарна М., Будна Т. Вид-во: Богдан

На складе

 

Издательство: Богдан
Год: 2019
Наша цена:
50 грн

в корзину:
  шт.  

Характеристика:

Автор: Чумарна М. І., Будна Т. Б.

До підручника: Чумарна М. І. Українська мова Буквар 1 клас Ч.2.

Видавництво: Богдан

Класифікація: Робочий зошит

Для шкіл: Укр. мова навчання

Рік видання: 2019

Сторінки: 64

Формат: 170х200

Обкладинка: М'яка

Опис:

У зошитах № 1 і №2 подано зразки написання рядкових і великих літер української абетки, що відповідають "Єдиним зразкам каліграфічного письма букв та їх з'єднань", затвердженим МОН України. Щоб виробити в першокласника уміння писати правильно та навчити його бачити робочий рядок, у зошитах запропоновано шаблон (похилі лінії, розміщені на відстані ширини рядкової літери), виділено нижню рядкову лінію, наведено елементи кожної літери та послідовність її накреслення.

Для закріплення навичок письма подано різні варіанти з'єднань уже вивчених літер, приклади написання окремих слів, слова й короткі речення (друкованим шрифтом) для списування, а також вкладка з калькою. Малюнки, на яких зображено предмети на вивчену букву, сприятимуть збагаченню словникового запасу маленького школяра, служитимуть матеріалом для побудови звукових моделей слів, допоможуть у складанні речень чи зв'язної розповіді.

Зошити відповідають Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам Міністерства освіти і науки України з української мови в першому класі початкової школи (за Букварем М.І. Чумарної).

MjVhOTcw