Главная » Підручники та зошити 1 клас » Зошит для письма та розвитку мовлення 1 клас Частина 2 НУШ Будна Н. О


        

Зошит для письма та розвитку мовлення 1 клас Частина 2 НУШ Будна Н. О

Зошит для письма та розвитку мовлення 1 клас Частина 2 До Букваря Вашуленко М. С., Вашуленко О. В. НУШ Будна Н. О. Вид-во: Богдан

На складе

 

Издательство: Богдан
Год: 2019
Наша цена:
45 грн

в корзину:
  шт.  

Характеристика:

Автор: Будна Н. О.

До підручника: Вашуленко М. С., Вашуленко О. В. Українська мова. Буквар. 1 клас. Ч.2

Видавництво: Богдан

Класифікація: Робочий зошит

Для шкіл: Укр. мова навчання

Рік видання: 2019

Сторінки: 48

Формат: 170х200

Обкладинка: М'яка

Опис:

У посібнику подано зразки написання рядкових і великих літер української абетки, що відповідають «Єдиним зразкам каліграфічного письма букв та їх з’єднань», затвердженим МОН України.

Щоб виробити в першокласників уміння писати правильно й акуратно, у зошитах запропоновано шаблон (похилі лінії, розміщені на відстані ширини рядкової літери), виділено нижню рядкову лінію; наведено елементи кожної літери та послідовність її накреслення; подано різні варіанти з’єднань вивчених букв, зразки написання окремих слів, речень.

Зошити містять сторінки з калькою, які передбачають вправи на наведення зображених предметів, фігур, елементів букв, слів, речень, що допомагатиме формуванню у першокласників графічних навичок. Сюжетні малюнки служитимуть матеріалом для складання речень чи зв’язної розповіді, сприятимуть збагаченню словникового запасу дітей. Додаткові завдання та вправи зроблять заняття цікавими та ефективними.

Зошити відповідають Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та підручнику «Українська мова. Буквар» авт. Вашуленко М. С., Вашуленко О. В.

MDM0NGY4N