Главная » Підручники та зошити 9 клас » Геометрия » Збірник задач і контрольних робіт з геометрії., 9 клас. Мерзляк


        

Збірник задач і контрольних робіт з геометрії., 9 клас. Мерзляк

На складе

 

Издательство: Гімназія
Наша цена:
100 грн

в корзину:
  шт.  

Збірник задач і контрольних робіт з геометрії., 9 клас. Мерзляк

Ця книга є складовою навчально-методичного комплекту «Геометрія. 9 клас» авторів А.Г. Мерзляка, В.Б. Полонського, М.С. Якіра.

Першу частину — «Вправи» поділено на три однотипних варіанти по 306 задач у кожному (задачі, що мають однакові номери, є однотипними). Цей матеріал насамперед призна¬чено для складання самостійних перевірних робіт. Наявність для кожного типу задач ще двох аналогічних завдань дає також змогу використовувати цей матеріал для відпра¬цювання навичок розв’язування задач основних типів. На с. 4 наведено таблицю тематичного розподілу вправ.

Друга частина посібника містить завдання для контроль¬них робіт (два варіанти). Завдання за змістом можна умовно поділити на дві частини. Перша відповідає початковому та середньому рівням навчальних досягнень учнів. Друга частина відповідає достатньому та високому рівням.

У посібнику відсутній розділ «Відповіді». Це зроблено для того, щоб можна було використовувати посібник як розда¬вальний дидактичний матеріал на контрольних і перевірних роботах.

 

MDEzN2E3MD