Главная » Підручники та зошити 2 клас » Я досліджую світ. Робочий зошит. 2 клас (до підручн. Н. Бібік): Бібік. Н. М. Ч1


        

Я досліджую світ. Робочий зошит. 2 клас (до підручн. Н. Бібік): Бібік. Н. М. Ч1

Я досліджую світ. Робочий зошит. 2 клас (до підручн. Н. Бібік): Бібік. Н. М. ЧАСТИНА 1

На складе

 

Наша цена:
60 грн

в корзину:
  шт.  

Підручник укладено відповідно до типової освітньої програми, створеної колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна. Підручник побудовано на засадах тематичної інтеграції: на кожен місяць передбачено певні теми й основні питання/проблеми, які мають бути обговорені, досліджені та з’ясовані.

Тематика підручника «Я досліджую світ» відображає змістові лінії, визначені Державним стандартом початкової освіти. Змістові лінії природничої, основозбережувальної, інформатичної та інших галузей розкриваються поступово, за концентричним принципом, протягом усього курсу, оскільки основним методом є спостереження і дослідження змін у довкіллі і самому собі.

Запитання і завдання до сторінок курсу «Я досліджую світ» орієнтовані не на відтворення, а на вирішення певної проблеми, пошук відповідей шляхом аналізу текстів, різноманітних ілюстрацій. Увесь контент дібрано і складено так, щоб розвивати природну допитливість учнів, учити критично і творчо мислити, допомогти пізнавати себе і світ, залучити наявний досвід . У підручнику розглядаються ситуації, актуальні для дітей.
До кожної теми тижня передбачено сторінку курсу  Інформатика (стисло теоретичні відомості та практичне завдання за комп’ютером на урок)і "Технології: виготовлення виробів у різних техніках з покроковими фотоінструкціями.

OTc5M2I