Главная » Підручники та зошити 8 клас » Литература » Учебник литература 8 клас Исаева, Клименко


        

Учебник литература 8 клас Исаева, Клименко

На складе

 

Издательство: Орион
Наша цена:
250 грн

в корзину:
  шт.  

Учебник литература 8 клас Исаева, Клименко

Підручник інтегрований курс «Література (російська та зарубіжна)» для 8 класу Е.А. Ісаєва, Ж.В. Клименко видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.
Давайте продовжимо відкривати для себе Книгу Пам'яті і Совісті, як образно назвав мистецтво відомий дослідник Юрій Лотман ...
У цьому навчальному році письменники різних поколінь з різних країн розкриють вам свої серця, довірять свої почуття і думки, поділяться своїм духовним досвідом, таким потрібним кожному з нас. Сподіваємося, що, читаючи багато художні твори, представлені в цьому підручнику, ви отримаєте дивовижну можливість простежити і порівняти, як змінюється людина і світ, який його оточує, і що, незалежно від часів і появи різних технологій, залишається незмінним.
Відкриваючи для себе шедеври світової літератури, які ви будете сприймати як в оригіналі, так і в літературних перекладах, ви зможете провести необхідні паралелі і зробити власний висновок про людину та довколишньому світі як в минулому, так і в сьогоденні. Різноманітність літературних імен та художніх творів дасть вам можливість відчути себе в центрі справжнього діалогу (між художніми текстами, їх авторами і перекладачами, іншими творами мистецтва, культурно-історичними епохами і, звичайно ж, різними читачами). Осмислюючи художні тексти, написані образною мовою, тобто мовою мистецтва, створені в різні історичні епохи, починаючи від давнього Середньовіччя і закінчуючи літературою близького нам XX століття, ви зможете задати свої питання і шукати свої відповіді, а значить, формувати свій погляд на життя і розібратися в самому собі.
Отже, давайте читати, а це значить міркувати і обговорювати, сперечатися і не погоджуватися, зіставляти і перевіряти, давати власну оцінку і пізнавати, в першу чергу, себе і навколишній світ. І при цьому будемо пам'ятати, що сьогодні, як ніколи, актуальними є слова про те, що люди, які читають, завжди будуть керувати тими, хто дивиться телебачення. Адже головне в читанні, як підкреслював відомий російський популяризатор науки і письменник Микола Рубакін, не текст сам по собі, а ті думки і почуття, образи і питання, які народжує він в душі читача.

MGNiN2EyYz