НОВИНКИ

arr34 класс ВСЕ учебники и тетради!Все учебники и рабочие тетради для⇒4 класса на одном сайте. Полный ассортимент!♥ Цена издательства!♥... arr3Учебники 7 и 8 класс Новая программа!Учебники по Новой программе для 7 и 8 классов на русском и украинском языках! Для учителей,...

ТОВАРЫ ПО АКЦИИ

КОНТАКТЫ

интернет - магазин учебников Knigi-opt.com.ua
ул. Клочковская 30 (Книжный рынок)
Харьков
тел.: +380 93 331 8208
факс: +380 99 047 4917
напишите нам

БЕСТСЕЛЛЕРЫ

Наша цена 100 грн
На складе
Наша цена 200 грн
На складе

Підручники та зошити 4 клас / Русский язык

Упорядочить по 
Производитель  


Навчальні посібники з російської мови для 4 класу

Всіх, хто шукає підручник з російської мови для 4 класу або робочий зошит, запрошує наш книжковий інтернет-магазин. Три кращих підручника «Російська мова. 4 клас добре знайомих авторів давно чекають дорогих покупців.

Підручники з російської мови Для шкіл з російською мовою навчання це - найголовніший підручник (і навчальний предмет)! Тому і вимоги до нього пред'являються високі. Але автори пропонованих нами книг повністю впоралися зі своїм завданням, про що і свідчать грифи Міністерства освіти і науки України в їх посібниках.
Всі підручники досить проілюстровані, подають матеріал на належному науковому і методичному рівні, пропонують учням різні види роботи, цікаві завдання.
Вибирайте, будь ласка, яку допомогу буде до смаку Вашим школярам!
1. «Російська мова. 4 клас », автори - Сільнова Е. С., Канівська Н. Г., Олійник В. Ф., видавництво« Генеза »міста Києва, обсяг - 176 сторінок.
2. «Російська мова. 4 клас », підготовлений авторами Рудякова А. Н. і Челишева І. Л. у видавництві« Грамота »міста Києва, містить 176 сторінок.
3. «Російська мова. 4 клас »автора Челишева І. Л., виробництва того ж видавництва, обсяг - теж 176 сторінок.

Робочі зошити для 4 класу з російської мовиАвтором Шост Н. Б. підготовлена ​​робоча зошит, яка цілком підійде до всіх підручників. Вона тиражувана у видавництві «Богдан» міста Тернополя.
«Зошит з розвитку мовлення» для 4 класу авторів О. Онищенко і В. Федієнко видавництва «Школа» міста Харкова теж підходить всім.
І «Зошит для контрольних робіт з російської мови» також всім необхідна. Її написала Бєльська О. В. у київському видавництві «Генеза».
У нас - все є, тепер треба зробити так, щоб все для гарної навчання було у Ваших дітей! Не відкладайте з замовленням літератури!

MjE5M2E