Главная » Навчання для дошкільнят » Издательство Школа » Розвиток мислення. Високий рівень 4-6 років Федиенко


        

Розвиток мислення. Високий рівень 4-6 років Федиенко

На складе

 

Издательство: Школа
Наша цена:
40 грн

в корзину:
  шт.  
Розвиток мислення. Високий рівень

 

Автор Ю. Волкова, В. Федієнко
Серiя Малятко (4-6 років)

 

Пропонований посібник, що є другою частиною однойменного посібника, допоможе розвинути увагу, логіку, інтелектуальні здібності дитини і, таким чином, якнайкраще підготувати її до школи. Він сприятиме формуванню у малюка певних логічних умінь та навичок, а також високого рівня його наочно-образного мислення і достатнього рівня словесно-логічного мислення. Дитина має оволодіти умінням використовувати свої знання у різних життєвих ситуаціях.

Посібники серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників.

Скомпонований за заняттями навчальний матеріал вичерпно охоплює обсяг умінь та знань, рекомендований дитині для засвоєння впродовж навчального року. Посібники серії однаково ефективно можуть бути використані як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах.

21 х 26 см, 64 с., м`яка обкл.

YzI2MmZjN