Главная » Підручники та зошити 3 клас » Позакласне читання "Читаємо із задоволенням щодня" 3 клас. Гайова Л., Йолкіна Л.


        

Позакласне читання "Читаємо із задоволенням щодня" 3 клас. Гайова Л., Йолкіна Л.

Позакласне читання "Читаємо із задоволенням щодня" 3 клас. Гайова Л., Йолкіна Л. (Оріон)

На складе

 

Видавництво: Оріон
Наша цена:
60 грн

в корзину:
  шт.  
Характеристики
Основные
Страна производитель Украина
Пользовательские характеристики
Обкладинка: М`яка
Мова: українська
Кольорова: так
Місто: Київ
Видавництво: Оріон
Кількість сторінок: 144

Навчальний посібник є однією з перших спроб у вітчизняній методиці втілити принципово новий діяльнісно орієнтований підхід до викладання читання в початковій школі. Посібник повністю відповідає Державному стандарту початкової освіти, вимогам, закладеним до Типових освітніх програм Нової української школи, концепції інтегрованого навчання, адже його мета — формування справжнього вдумливого читача, розвиток в учнів ключової компетентності — вміння вчитися і навичок функціонального читання. У посібнику, що продовжує серію, розпочату в 1-2 класах, синтезовано різні форми навчальної літератури: хрестоматію, інтерактивний посібник, а також робочий зошит із системою інтегрованих завдань.

Наявні словнички подають тлумачення слів у доступній для дітей формі. Значна увага приділена словниковій роботі, яка носить розвивальний і пізнавальний характер, сприяє виробленню вміння уважно дослухатися до слів, досліджувати їх, з'ясовуючи спосіб їх творення, знаходити шляхи до розуміння їх лексичного значення. Таким чином цей навчальний посібник сприяє введенню в практику початкової школи елементів інтегрованого навчання української мови та читання, цілісного сприйняття світу.

MjIzZm