Главная » Підручники та зошити 1 клас » Підручник Англійська мова 1 клас НУШ Smart Junior 1 Student's Book Mitchell H. Q


        

Підручник Англійська мова 1 клас НУШ Smart Junior 1 Student's Book Mitchell H. Q

Підручник Англійська мова 1 клас НУШ Smart Junior 1 Student's Book Mitchell H. Q. Вид-во: MM Publication

На складе

 

Издательство: MM Publications
Год: 2018
Наша цена:
350 грн

в корзину:
  шт.  

Характеристика:

Автор: Mitchell H. Q.

Видавництво: MM Publications

Класифікація: Підручник

Для шкіл: Укр. та рос. мова навчання

Рік видання: 2018

Сторінки: 96

Формат: А-4

Обкладинка: М'яка

Опис:

Матеріал підручника тематично-організований, емоційно й змістовно насичений, має на меті зацікавити учнів та сформувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови. Цьому сприяють яскраві ілюстрації книги, які безпосередньо пов’язані з завданнями та лексичним матеріалом. Кількість лексичних одиниць, призначених для активного опрацювання, відповідає віковим особливостям учнів.

Книга також містить завдання для проектної роботи, яка фокусується на активному застосування продуктивних навичок мови. Матеріали підручника надають змогу зробити процес навчання цікавим та захоплюючим, вчать учнів змалку критично оцінювати інформацію й використовувати її у ситуаціях реального життя, ефективно взаємодіяти з іншими як в усній, так і у письмовій формі крок за кроком.

Основна увага приділяється навчанню говоріння та сприйманню на слух. Учні вивчають алфавіт, вчаться розпізнавати звуки окремо та у складі слова.

Підручник розроблено відповідно до вікових і психолінгвістичних особливостей дитини молодшого шкільного віку та повністю відповідає освітній програмі з іноземних мов.

У підручнику представлені секції для повторення та відпрацювання практичних навичок використання мови, ігри й матеріал для craftwork. Особлива увага приділяється навчанню моральних цінностей для того, щоб діти стали кращими представниками суспільства в майбутньому. 

Розрахований на 70-80 годин класної роботи (мінімум 2 години на тиждень).

Y2Q3NWVlY