Главная » Навчання для дошкільнят » Издательство Школа » Підготовка руки до письма (для дітей від 4 років) Федіенко


        

Підготовка руки до письма (для дітей від 4 років) Федіенко

На складе

 

Издательство: Школа
Наша цена:
40 грн

в корзину:
  шт.  
Підготовка руки до письма (для дітей від 4 років)

 

Автор В. Федієнко, Ю. Волкова
Серiя Дивосвіт (від 4 років)

 

Робочий зошит серії «ДИВОСВІТ», укладеної за програмами «Я У СВІТІ», «ДИТИНА», «УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЬНЯ». Посібник, розроблений досвідченими методистами та педагогами-практиками, повністю відповідає сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховує вікові, фізіологічні та психологічні особливості дітей середнього дошкільного віку (5-й рік життя).
Посібник однаково ефективно може бути використаний як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах.
Працюючи за цим посібником, дитина зможе: розвинути дрібні м’язи руки, координацію рухів руки та пальців; розвинути просторові уявлення (ліворуч, праворуч, угорі, унизу); сформувати первинні навички штрихування готових контурів (крапками і за пунктиром) та проведення ліній (горизонтальних, вертикальних, похилих, хвилястих та ін.); удосконалити навички розфарбовування предметів олівцем; сформувати початкові навички орієнтування на сторінці в клітинку; а також розвинути мовлення, мислення та пам'ять і поглибити знання з різних сфер життєдіяльності.

20 х 26 см, 64 с., м`яка обкл.

YmMwZD