Главная » Література для вчителів » Мой конспект. Всемирная история 9 класс. Новая программа.


        

Мой конспект. Всемирная история 9 класс. Новая программа.

На складе

 

Издательство: Основа
объем: 120
язык: укр.
класс: 9
Наша цена:
65 грн

в корзину:
  шт.  

Посібники для вчителя серії "Мій конспект" (які випускає видавництво "Основа", місто Харків), включають в себе плани уроків, конспекти уроків, календарні плани, з усіх предметів початкової та старшої школи.

Посібник "Мій конспект. Всесвітня історія 9 клас" розроблено в повній відповідності з оновленою програмою по курсу «Всесвітня історія» для 9 класу (рівень стандарту). Конспекти всіх уроків курсу «Всесвітня історія» представлені на окремих аркушах. У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування історичних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять і уроків узагальнення та тематичного оцінювання.

Зміст конспектів уроків підібрані з метою формування предметної, зокрема природничо-компетентності школярів шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про неживу і живу природу, основ екологічних знань; освоєння способів навчально-пізнавальної та природно-охоронну діяльність; формування ціннісного ставлення до природи і людини (формування наукової картини світу, формування елементарних уявлень про об'єкти та явища природи, їх взаємозв'язки в системі «нежива природа - жива природа», «природа - людина», формування способів навчально-пізнавальної та природоохоронної діяльності; оволодіння елементарних дослідницьких умінь; набуття досвіду природоохоронної діяльності та застосування його в життєвих ситуаціях; засвоєння норм етичного ставлення до природи, виховання любові до природи родно про краю; ознайомлять із традиціями шанобливого ставлення українського народу до природи), а також міжпредметних (дослідницької, формування наукової картини світу) і ключових компетенцій (вміння вчитися, інформаційно-комунікативної, соціальної, громадянської, загальнокультурної).

Для зручності використання всі розробки розміщені на окремих аркушах.
Поля записів дозволять творчому вчителеві, користуючись запропонованими в посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.
Для вчителів початкової школи.

Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складені за чіткою структурою, містять основні етапи уроку, але можуть бути творчо допрацьовані. Зручний формат перфорації дає можливість окреслити конспект кожного уроку.

Представлені матеріали і розроблені змісту уроків допоможуть учителеві творчо підготуватися до кожного заняття, зробити їх цікавими і насиченими. Для зручності у використанні уроки розміщено на відривних аркушах. До кожного уроку відведено місце для доповнень, змін, уточнень, творчих доробок вчителя. Для вчителів, студентів педагогічних навчальних закладів.

Унікальний план конспект, серії "Мій конспект", прийде на допомогу вчителям окремих предметів, створюючи простір для особистих рішень і заощаджуючи час.

Вся шкільна література видавництва "Основа", представлена ​​в магазині "Кнігован", дозволить молодому вчителю стати майстром своєї справи, а досвідченому педагогу досягти небувалих вершин.

YjRkNz