Главная » Література для вчителів » Мой конспект. Музыкальное воспитание в детском саду. 3-4 год жизни


        

Мой конспект. Музыкальное воспитание в детском саду. 3-4 год жизни

На складе

 

Издательство: Основа
объем: 144 стр.
возраст: 3+
язык: укр.
Наша цена:
65 грн

в корзину:
  шт.  

Посібники для вчителя серії "Мій конспект" (які випускає видавництво "Основа", місто Харків), включають в себе плани уроків, конспекти уроків, календарні плани, з усіх предметів початкової та старшої школи.

Методичний посібник "Мій конспект. Музичне виховання в дитячому садку. 3-4 рік життя" містить плани-конспекти з музичного мистецтва з вихованцями 3-4 років життя, календарне планування і багатий додатковий матеріал до занять (вірші, розвиваючі ігри та вправи і т . Д.). Плани-конспекти музичних занять складені відповідно до базовим компонентом дошкільної освіти і вікових особливостей вихованців цього віку.

Зміст конспектів уроків підібрані з метою формування предметної, зокрема природничо-компетентності школярів шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про неживу і живу природу, основ екологічних знань; освоєння способів навчально-пізнавальної та природно-охоронну діяльність; формування ціннісного ставлення до природи і людини (формування наукової картини світу, формування елементарних уявлень про об'єкти та явища природи, їх взаємозв'язки в системі «нежива природа - жива природа», «природа - людина», формування способів навчально-пізнавальної та природоохоронної діяльності; оволодіння елементарних дослідницьких умінь; набуття досвіду природоохоронної діяльності та застосування його в життєвих ситуаціях; засвоєння норм етичного ставлення до природи, виховання любові до природи родно про краю; ознайомлять із традиціями шанобливого ставлення українського народу до природи), а також міжпредметних (дослідницької, формування наукової картини світу) і ключових компетенцій (вміння вчитися, інформаційно-комунікативної, соціальної, громадянської, загальнокультурної).

Для зручності використання всі розробки розміщені на окремих аркушах.
Поля записів дозволять творчому вчителеві, користуючись запропонованими в посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.
Для вчителів початкової школи.

Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складені за чіткою структурою, містять основні етапи уроку, але можуть бути творчо допрацьовані. Зручний формат перфорації дає можливість окреслити конспект кожного уроку.

Представлені матеріали і розроблені змісту уроків допоможуть учителеві творчо підготуватися до кожного заняття, зробити їх цікавими і насиченими. Для зручності у використанні уроки розміщено на відривних аркушах. До кожного уроку відведено місце для доповнень, змін, уточнень, творчих доробок вчителя. Для вчителів, студентів педагогічних навчальних закладів.

Унікальний план конспект, серії "Мій конспект", прийде на допомогу вчителям окремих предметів, створюючи простір для особистих рішень і заощаджуючи час.

YTg2ZWI4