НОВИНКИ

arr34 класс ВСЕ учебники и тетради!Все учебники и рабочие тетради для⇒4 класса на одном сайте. Полный ассортимент!♥ Цена издательства!♥... arr3Учебники 7 и 8 класс Новая программа!Учебники по Новой программе для 7 и 8 классов на русском и украинском языках! Для учителей,...

ТОВАРЫ ПО АКЦИИ

КОНТАКТЫ

интернет - магазин учебников Knigi-opt.com.ua
ул. Клочковская 30 (Книжный рынок)
Харьков
тел.: +380 93 331 8208
факс: +380 99 047 4917
напишите нам

БЕСТСЕЛЛЕРЫ

Наша цена 100 грн
На складе
Наша цена 200 грн
На складе

Підручники та зошити 9 клас / Литература

Упорядочить по 
Производитель  


Підручники та робочі зошити з літератури для 9 класу

Підручник «Література. 9 клас », хрестоматію та зошит для контрольних робіт зовсім недорого можна купити в нашому книжковому інтернет-магазині« Шкільноі літератури ». Вчителі, оптові і постійні покупці отримають тут хороші знижки.

Підручники з інтегрованого курсу «Література» для 9 класу
Шановні вчителі, батьки і дев'ятикласники, у нас є в продажу два хороших підручника з російської та зарубіжної літератури для шкіл з російською мовою навчання, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, підготовлених до друку в передових київських видавництвах.
Один підручник «Література. 9 клас »написали автори Ісаєва О. А., Клименко Ж. В., Мельник А. О. у видавництві« Освіта ». Він налічує 294 добре оформлені сторінки з кольоровими шрифтами, репродукціями картин, портретами, пам'ятниками і античними скульптурами. Ця книга якимось дивом розміщує літературу, починаючи з античних часів і закінчуючи 20-м століттям.Інший підручник «Література. 9 клас »видавництва« Генеза »об'ємом 302 сторінки підготувала Євгенія Волощук. Він теж, слідуючи програмі, починає з вивчення античної літератури, дає зображення багатьох манускриптів, папірусів і фресок. Але в ньому також багато сучасних кольорових і чорно-білих фотографій для інших тем.
Хрестоматії і робочі зошити з літератури для 9 класу
Вивчення літератури такого величезного періоду часу важко уявити без хрестоматій, що дають можливість більш повно охопити твори різних жанрів. Ми пропонуємо нашим покупцям дві хрестоматії на вибір:
ü «Література. Хрестоматія-довідник. 9 клас », автор - Фрізман Л. Г., видавництво« Ранок »міста Харкова, 592 сторінки;
ü «Література. Хрестоматія. Інтегрований курс. 9 клас (російська та світова) », автор - Проценко Т. В., видавництво« ВЕТ »міста Харкова, теж 592 сторінки.
Представляємо підготовлені до цього предмету зошити великого формату для контрольних робіт:
ü «Комплексний зошит для контролю знань.

Інтегрований курс "Літератураˮ. 9 клас », підготовлена ​​у видавництві« Ранок »автором Полулях Н.С. , Надозирная Т.В.
ü «Контроль знань. Російська мова та література. Зошит для поточного і тематичного оцінювання. 9 клас », видавництво« ВЕТ », автор - Шевченко Н. В.
Ми обслуговуємо замовлення по будь-якою адресою України. Чекаємо Ваших повідомлень!

NzJjO