НОВИНКИ

arr34 класс ВСЕ учебники и тетради!Все учебники и рабочие тетради для⇒4 класса на одном сайте. Полный ассортимент!♥ Цена издательства!♥... arr3Учебники 7 и 8 класс Новая программа!Учебники по Новой программе для 7 и 8 классов на русском и украинском языках! Для учителей,...

КОНТАКТЫ

интернет - магазин учебников Knigi-opt.com.ua
ул. Клочковская 30 (Книжный рынок)
Харьков
тел.: +380 66 761 53 40
факс: +380 98 387 88 20

БЕСТСЕЛЛЕРЫ

Наша цена 349 Грн
На складе
Наша цена 89 Грн
На складе
Наша цена 390 Грн
На складе

Главная » Книжки для самых маленьких

Книжки для самых маленьких

Упорядочить по 
Производитель  

 

Наша цена 125 Грн

На складе


 

Наша цена 150 Грн

На складе
 

Наша цена 33 Грн

На складе
 

Наша цена 55 Грн

На складе


 

Наша цена 150 Грн

На складе
 

Наша цена 75 Грн

На складе


 

Наша цена 33 Грн

На складе
 

Наша цена 33 Грн

На складе


 

Наша цена 33 Грн

На складе


 

Наша цена 75 Грн

На складе


 

Наша цена 45 Грн

На складе


 

Наша цена 150 Грн

На складе


 

Наша цена 130 Грн

На складе
 

Наша цена 55 Грн

На складе
 

Наша цена 75 Грн

На складе

Книги для малюків мають важливе значення для гармонійного розвитку дитини. У нашому інтернет - магазині в розділі «Книжки для найменших» представлені книги для діток від року до трьох. Це і розмальовки, книги картонні, книги - панорами, букварі та багато іншого.
 
З книг дитина дізнається багато, так потрібної йому, інформації про навколишній світ. Найголовнішим при читанні є зручність книги для дитини. Книги для найменших, представлені в нашому інтернет-магазині відповідають усім вимогам батьків:
 
1) барвисті ілюстрації, створені професійними художниками з урахуванням особливостей сприйняття маленьких дітей;
2) великий і розбірливий шрифт, який не викличе напруги при читанні;
3) щільний картон, який складно порвати;
4) матова біла папір, яка ідеально підходить для сприйняття дитиною.
 
Книги для найменших формують у юних читачів майбутнє ставлення до книг і в цілому до читання. Не пускайте цей процес на самоплив - купуйте дітям хороші книги.

Користь читання для дітей

Психологи радять читати щодня. Адже малюки практично завжди покладаються на власну уяву і постійно знаходяться в своїх мріях. Тому навіть невеликі історії допомагають розвитку їх здібностей, дозволяючи набагато краще використовувати:
візуалізацію;
фантазію;
уява;
творчість.
Однак не тільки це корисно для дитини. Кожна історія містить певний життєвий досвід, розказаний через пригоди головного героя. За допомогою батьків діти зможуть його увібрати і, таким чином, сформувати певну модель поведінки. Тому щоденне читання не варто пропускати, оскільки воно стане основою для подальшого розвитку дитини.
Які вибрати казки для малюків

Навіть якщо діти не вміють читати, то це не означає, що книги їм не подобаються. Книжки для самих маленьких виготовляються таким чином, щоб в них було побільше зображень. Це дозволяє дитині орієнтуватися в сюжеті і робить читання набагато цікавіше. Використання яскравих кольорів, милих героїв ще більше привертає увагу дітей. Хлопцям дуже подобаються книги про техніку, в той час як дівчатка воліють розповіді про тварин і про природу.

Однак для більшості батьків дуже важливим буде не тільки питання про критерії вибору книги. Не варто забувати і про якість придбаної іграшки. Якщо малюк буде з нею гратися, то вона повинна бути максимально безпечною, щоб не пошкодити його здоров'ю. Тому інтернет-магазин Knigi-opt.com.ua пропонує тільки перевірену продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам якості.

NGUxMTc4N