НОВИНКИ

arr34 класс ВСЕ учебники и тетради!Все учебники и рабочие тетради для⇒4 класса на одном сайте. Полный ассортимент!♥ Цена издательства!♥... arr3Учебники 7 и 8 класс Новая программа!Учебники по Новой программе для 7 и 8 классов на русском и украинском языках! Для учителей,...

КОНТАКТЫ

интернет - магазин учебников Knigi-opt.com.ua
ул. Клочковская 30 (Книжный рынок)
Харьков
тел.: +380 66 761 53 40
факс: +380 98 387 88 20

БЕСТСЕЛЛЕРЫ

Наша цена 89 Грн
На складе
Наша цена 390 Грн
На складе
Наша цена 159 Грн
На складе

КАК КУПИТЬ

Де купити підручники для початкової школи 1, 2, 3, 4 клас або середньої школи 5, 6, 7, 8 і 9 клас, а також старша школа 10-11 класи. Школи або окремі класи в українських школах можуть бути звичайними (загальноосвітніми) і профільними (з поглибленим вивченням предмета). Не залежно від того наскільки глибоко викладається вивчення дисциплін Вам знадобитися купити підручники і зошити, а без них ніяк. В цьому Вам допоможе інтернет-магазин knigi-opt.com.ua. Знайти і купити підручники з усіх предметів і дисциплін в рамках шкільної програми затвердженої Міністерством Освіти України - немає проблем. Академічний рівень, рівень стандарту, профільний рівень або поглиблене вивчення, наприклад, математики - яка нам різниця, адже всі ці підручники в нашому магазині є в наявності або під замовлення. Здійснюючи покупку у нас в магазині на весь клас або групу Ви переходите в розряд оптових покупців і отримуєте ціну оптових на підручники від 10%. У тому випадку, якщо ви вчитель середньої школи і займаєтеся організацією робочого процесу - наш магазин саме для вас, адже для вчителів діє бонусна програма, розрахована на весь рік.
Абсолютно аналогічно варто відповісти і на запитання - "Де купити робочі зошити до підручників молодших класів або середньої школи?", А там же де все купують зошити для контролю знань або наприклад, тест контролі і експрес-контроль, а так само збірники завдань, готові вирішені домашні завдання в допомогу учням і їх батькам. При підготовці до вступу до ВНЗ необхідно визначитися не тільки куди вступати, але і який матеріал ЗНО використовувати - ЗНО комплексний довідник, ЗНО експрес довідник, ЗНО хрестоматію і ЗНО тестові завдання, і в цьому Вам допоможе наш магазин. Місце, в якому вигідно купувати не тільки підручники та робочі зошити, але і комплексну підготовку до ЗНО та Збірники завдань з ДПА - визначилися. "В якому місті чи містах України купити підручники на клас швидко і вигідно?" - ось наступне питання, на який є єдино вірну відповідь. У кожному місті України, де є працююча відділення Нової пошти, будь-то столиця нашої батьківщини - місто-герой Київ або обласні міста: Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Суми, Полтава, Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Черкаси, Чернігів, Житомир, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород.

Как купить

Покупка учебников и книг в интернет - магазине дело двух минут. Вы выбираете нужный Вам товар (книгу, учебник или методическую литературу) на сайте, нажимаете кнопку КУПИТЬ и переходите в форму оформления заказа. Заполняете необходимые поля и оформляете заказ. Наш менеджер ОБЯЗАТЕЛЬНО связывается с Вами в течении суток для подтверждения заказа, обговаривает условия и сроки доставки. В течении 1 рабочего дня книги пакуют и отправляют заказчику. Все затраты связанные с доставкой Новой почтой и Укрпочтой заказчик берет на себя. Как правило стоимость доставки Новой почты составляют 30 - 50 грн. Укрпочтой до 25 грн. Если Вам необходима быстрая консультация по учебникам менеджеры примут его в телефонном режиме ежедневно с 9.00-20.00 Вы можете позвонить и сделать заказ.

Отдел продаж: (066) 761 53 40, (098) 387 88 20, (093) 492 55 52

YWUzNj