НОВИНКИ

arr34 класс ВСЕ учебники и тетради!Все учебники и рабочие тетради для⇒4 класса на одном сайте. Полный ассортимент!♥ Цена издательства!♥... arr3Учебники 7 и 8 класс Новая программа!Учебники по Новой программе для 7 и 8 классов на русском и украинском языках! Для учителей,...

КОНТАКТЫ

интернет - магазин учебников Knigi-opt.com.ua
ул. Клочковская 30 (Книжный рынок)
Харьков
тел.: +380 66 761 53 40
факс: +380 98 387 88 20

БЕСТСЕЛЛЕРЫ

Наша цена 89 Грн
На складе
Наша цена 390 Грн
На складе

КАК КУПИТЬ

Де купити підручники для початкової школи 1, 2, 3, 4 клас або середньої школи 5, 6, 7, 8 і 9 клас, а також старша школа 10-11 класи. Школи або окремі класи в українських школах можуть бути звичайними (загальноосвітніми) і профільними (з поглибленим вивченням предмета). Не залежно від того наскільки глибоко викладається вивчення дисциплін Вам знадобитися купити підручники і зошити, а без них ніяк. В цьому Вам допоможе інтернет-магазин knigi-opt.com.ua. Знайти і купити підручники з усіх предметів і дисциплін в рамках шкільної програми затвердженої Міністерством Освіти України - немає проблем. Академічний рівень, рівень стандарту, профільний рівень або поглиблене вивчення, наприклад, математики - яка нам різниця, адже всі ці підручники в нашому магазині є в наявності або під замовлення. Здійснюючи покупку у нас в магазині на весь клас або групу Ви переходите в розряд оптових покупців і отримуєте ціну оптових на підручники від 10%. У тому випадку, якщо ви вчитель середньої школи і займаєтеся організацією робочого процесу - наш магазин саме для вас, адже для вчителів діє бонусна програма, розрахована на весь рік.
Абсолютно аналогічно варто відповісти і на запитання - "Де купити робочі зошити до підручників молодших класів або середньої школи?", А там же де все купують зошити для контролю знань або наприклад, тест контролі і експрес-контроль, а так само збірники завдань, готові вирішені домашні завдання в допомогу учням і їх батькам. При підготовці до вступу до ВНЗ необхідно визначитися не тільки куди вступати, але і який матеріал ЗНО використовувати - ЗНО комплексний довідник, ЗНО експрес довідник, ЗНО хрестоматію і ЗНО тестові завдання, і в цьому Вам допоможе наш магазин. Місце, в якому вигідно купувати не тільки підручники та робочі зошити, але і комплексну підготовку до ЗНО та Збірники завдань з ДПА - визначилися. "В якому місті чи містах України купити підручники на клас швидко і вигідно?" - ось наступне питання, на який є єдино вірну відповідь. У кожному місті України, де є працююча відділення Нової пошти, будь-то столиця нашої батьківщини - місто-герой Київ або обласні міста: Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Суми, Полтава, Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Черкаси, Чернігів, Житомир, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород.

Как купить

Покупка учебников и книг в интернет - магазине дело двух минут. Вы выбираете нужный Вам товар (книгу, учебник или методическую литературу) на сайте, нажимаете кнопку КУПИТЬ и переходите в форму оформления заказа. Заполняете необходимые поля и оформляете заказ. Наш менеджер ОБЯЗАТЕЛЬНО связывается с Вами в течении суток для подтверждения заказа, обговаривает условия и сроки доставки. В течении 1 рабочего дня книги пакуют и отправляют заказчику. Все затраты связанные с доставкой Новой почтой и Укрпочтой заказчик берет на себя. Как правило стоимость доставки Новой почты составляют 30 - 50 грн. Укрпочтой до 25 грн. Если Вам необходима быстрая консультация по учебникам менеджеры примут его в телефонном режиме ежедневно с 9.00-20.00 Вы можете позвонить и сделать заказ.

Отдел продаж: (066) 761 53 40, (098) 387 88 20, (093) 492 55 52

MmVkMGIxO