НОВИНКИ

arr34 класс ВСЕ учебники и тетради!Все учебники и рабочие тетради для⇒4 класса на одном сайте. Полный ассортимент!♥ Цена издательства!♥... arr3Учебники 7 и 8 класс Новая программа!Учебники по Новой программе для 7 и 8 классов на русском и украинском языках! Для учителей,...

КОНТАКТЫ

интернет - магазин учебников Knigi-opt.com.ua
ул. Клочковская 30 (Книжный рынок)
Харьков
тел.: +380 66 761 53 40
факс: +380 98 387 88 20

БЕСТСЕЛЛЕРЫ

Наша цена 390 Грн
На складе
Наша цена 60 Грн
На складе

Главная » Обучение дошкольника » Издательство Основа

Обучение дошкольника / Издательство Основа

Упорядочить по 
Производитель  

 

Наша цена 50 Грн

На складе


 

Наша цена 35 Грн

На складе
 

Наша цена 40 Грн

На складе

Основа - видавництво, яке є безпрецедентним і загальновизнаним лідером в сфері методичної літератури. На території не тільки України, а й усіх сусідніх країн, включаючи Росію, люди активно купують літературу видавництва «Основа», яка вражає своїм багатогранним спектром, подачею інформації, тиражем і приємною ціновою політикою.
Інтернет магазин Knigovan активно співпрацює з видавничою групою Основа для того, щоб ви могли отримати всю необхідну літературу за найнижчою ціною. У наявність є все необхідне для вас, включаючи методичні посібники для вчителів, довідники, наукову літературу, електронні конструктори, книги-квести і багато іншого. Варто відзначити, що все зазначене на сайті є в наявності і в самі стислі терміни буде у вас після оформлення замовлення.

Команда видавництва «Основа»
Видавничу групу «Основа» переповнюють найвидатніші вчені, професійні письменники і діячі з досвідом робіт більше 12-ти років. Найголовнішою особливістю і відмінною характеристикою даного видавництва є можливість розгляду ними вашого видання, посібники, книги або матеріалу в будь-якому іншому публіцистичність форматі, і при схваленні ваш твір може бути опубліковано і розтиражовано в рази швидше, ніж якби ви самостійно займалися розповсюдженням.

Що стосується сфери методичної літератури і навчальних посібників, то видавнича група «Основа» є абсолютним монополістом. Даний статус досягався багато років, і в основному монополістами їм вдалося стати через нетривіального практичного підходу до кожного виданню, яке розраховане на розвиток не тільки дітей, а й дорослих.

ZjVjMmJjYT