Главная » Навчання для дошкільнят » Издательство Школа » Готуємо руку до письма. Високий рівень Федиенко 4-6 років


        

Готуємо руку до письма. Високий рівень Федиенко 4-6 років

На складе

 

Издательство: Школа
Наша цена:
40 грн

в корзину:
  шт.  
Готуємо руку до письма. Високий рівень

 

Автор В. Федієнко
Серiя Малятко (4-6 років)

 

Цей посібник є другою частиною однойменного зошита. Його мета — підготувати малюка та його руку до оволодіння письмом за допомогою найсучасніших методик та комплексу спеціальних вправ, які допоможуть зміцнити ще слабкі в такому віці м’язи кисті й пальчиків малюка, нададуть їм злагодженості та скоординованості, розвинуть м’язову пам’ять руки. Для цього дитині пропонуються різноманітні вправи на обведення та побудову різних фігур і графічних елементів, їх штрихування та розфарбовування. Тут також наведено вправи з написання фрагментів букв — як друкованих, так і каліграфічних. Посібник цього рівня допоможе дитині користуватися зошитами в клітинку й косу лінію.

Посібники серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників.

Скомпонований за заняттями навчальний матеріал вичерпно охоплює обсяг умінь та знань, рекомендований дитині для засвоєння впродовж навчального року.
Посібники серії однаково ефективно можуть бути використані як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах.

21 х 26 см, 64 с., м`яка обкл.

MjE3ZmIzY2