Главная » Збірники ДПА та ЗНО » ДПА 2021. 9 клас. Математика. Збірник завданнь для підготовки та проведення ДПА


        

ДПА 2021. 9 клас. Математика. Збірник завданнь для підготовки та проведення ДПА

ДПА 2021. 9 клас. Математика. Збірник завданнь для підготовки та проведення державної підсумкової атестації: Істер О. С.

На складе

 

Наша цена:
70 грн

в корзину:
  шт.  

Матеріали збірника "9 клас ДПА 2021: Збірник завдань з математики (50 варіантів)" містять варіанти підсумкових контрольних робіт з математики для 9 класу та вкладку з відповідями. Зміст тестових завдань відповідає навчальній програмі з математики для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Запропоновані завдання можуть бути використані для проведення державної підсумкової атестації.

Посібник призначено для підготовки та проведення державної підсумкової атестації з математики в основній школі. Він містить 12 варіантів атестаційних робіт, з яких кожні чотири є однотипними. Зміст усіх завдань відповідає державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з математики.

Для учнів загальноосвітніх класів і класів з поглибленим вивченням математики:

 

  • 12 варіантів атестаційних письмових робіт на відрізних аркушах;
  • 21 тестове завдання в кожному варіанті, які відрізняються між собою за формою і рівнем складності;
  • зразок виконання атестаційної роботи і оформлення відповідей;
  • орієнтовні критерії оцінювання атестаційної роботи;
  • рекомендації щодо переведення оцінки в балах в оцінку за 12-бальною системою.
Кожен з варіантів містить 21 тестове завдання (19 завдань за програмою для загальноосвітніх навчальних закладів і 2 завдання за програмою для шкіл з поглибленим вивченням математики). Завдання відрізняються між собою за формою та рівнем складності. Зміст завдань кожного з варіантів відповідає державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з математики.
Щодо обсягу атестаційної роботи та часу на її виконання
Учні класів з поглибленим вивченням математики - усі завдання 1-21.
Час на виконання атестаційної письмової роботи з математики складає 135 хвилин для учнів загальноосвітніх класів та 180 хвилин для учнів класів з поглибленим вивченням математики.
Указані рекомендації щодо кількості завдань та часу на їх виконання є орієнтовними, їх можна корегувати залежно від особливостей навчального процесу у кожному конкретному загальноосвітньому закладі.

 

Цей посібник може бути використано як для підготовки до ДПА, так і для її проведення. Він містить 12 варіантів атестаційних письмових робіт, з яких варіанти .№ 1-4, варіанти .№ 5-8 та варіанти .№ 9-12 - однотипні.

Під час використання збірника немає потреби друкувати бланки відповідей, оскільки кожен з варіантів є відрізним аркушем, що містить не лише умови всіх завдань, а й місце для внесення відповідей до завдань 1-16. Отже, кожен варіант одночасно є бланком відповідей, який після заповнення і виконання роботи підкладається до основної роботи, тобто до проштампованих навчальним закладом і підписаних учнями аркушів у клітинку, на яких вони записують розв'язання завдань 17-19 (або 17-21).

Учні загальноосвітніх класів виконують усі завдання 1-19 атестаційної письмової роботи.

Хороша підготовка до ДПА - кращий атестаційний бал.

OTAzNTM1