Главная » Збірники ДПА та ЗНО » ДПА 2021. 4 клас. Українська мова. Літературне читання. Орієнтовні завдання


    

ДПА 2021. 4 клас. Українська мова. Літературне читання. Орієнтовні завдання

ДПА 2021. 4 клас. Українська мова. Літературне читання. Орієнтовні завдання для ПКР: Ємельяненко О. В.

На складе

 

Наша цена:
30 грн

в корзину:
  шт.  
  • Посiбник “4 клас ДПА 2021: Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт з української мови та літературного читання” укладено відповідно до чинної програми початкової школи з української мови та літературного читання для загальноосвітніх навчальних закладів,  затвердженої Міністерством освіти і науки України. Завдання контрольних робіт були сформовані з урахуванням орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.

   Зошит містить 7 контрольних робіт у двох рівнозначних за складністю варіантах. Роботи містять завдання закритого типу (на вибір однієї відповіді з трьох пропонованих), відкритого типу (з короткою відповіддю і на встановленню послідовностіабо відповідності) та творчого завдання, що передбачає письмове оформлення власних думок.

   Посібник призначений для перевірки знань  і вмінь учнів з літературного читання та української мови і підготування учнів до державної підсумкової аттестації.

   Державна підсумкова атестація дозволить вам перевірити рівень власних знань і успішно перейти в старші класи, або ж закінчити школу і здати ЗНО. Не забувайте, що хороша підготовка до ДПА (державної підсумкової атестації) - кращий атестаційний бал.

NjI1Zm