Главная » Збірники ДПА та ЗНО » ДПА 2021.4 клас.Українська мова.Літературне читання.Орієнтовні контрольні роботи


    

ДПА 2021.4 клас.Українська мова.Літературне читання.Орієнтовні контрольні роботи

ДПА 2021. 4 клас. Українська мова. Літературне читання. Орієнтовні інтегровані контрольні роботи: Савчук А.

На складе

 

Наша цена:
40 грн

в корзину:
  шт.  
  • Посiбник "4 клас ДПА 2021: Орієнтовні інтегровані контрольні роботи (українська мова і літературне читання)" схвалено Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

   Відповідає новій навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України.

   Для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання.

   Збірник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови для 1-4 класів (для шкіл з українською мовою навчання) та підручників з української мови. Він містить 24 варіанти орієнтовннх підсумкових і контрольних робіт з української мови i літератури.

   Зміст матеріалу відповідає чинній програмі. Кожна робота передбачає 7 завдань, серед яких текст для списування з пропущеними орфограмами, 3 тестові завдання закритого типу з вибором однієї відповіді серед трьох запропонованих варіантів, завдання відкритого типу з короткою відповіддю, завдання на встановлення відповідності між 6 компонентами, творче завдання.

   Контрольні роботи розроблені відповідно до орієнтовними вимогами про проведення державної підсумкової атестації учнів четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів.

   Купіть збірники завдань ДПА для 4 класу і приділіть максимум уваги підготовці.

   Державна підсумкова атестація дозволить вам перевірити рівень власних знань і успішно перейти в старші класи, або ж закінчити школу і здати ЗНО. Не забувайте, що хороша підготовка до ДПА (державної підсумкової атестації) - кращий атестаційний бал.

OWE4MTUx