Главная » Збірники ДПА та ЗНО » ДПА 2021. 4 клас. Математика. Орієнтовні завдання для контрольних робіт


        

ДПА 2021. 4 клас. Математика. Орієнтовні завдання для контрольних робіт

ДПА 2021. 4 клас. Математика. Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт: Мещерякова К. С.

На складе

 

Наша цена:
30 грн

в корзину:
  шт.  
  • Зошит "4 клас ДПА 2021: Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт з математики" містить 14 контрольних робіт — 7 комбінованих і 7 тестових, кожну з яких подано у двох рівноцінних за складністю варіантах. У роботах передбачено завдання закритого й відкритого типу, які мають диференційований характер. Тексти контрольних робіт укладено відповідно до оновленого змісту навчальних програм із математики для 1—4 класів: до них включено різнотипні задачі, завдання на перевірку обчислювальних умінь і навичок, рівняння; завдання, пов’язані з величинами й геометричним матеріалом, а також творчі завдання або такі, що мають логічне навантаження.

    Посібник призначений для перевірки знань і вмінь учнів із математики та підготовки четвертокласників до державної підсумкової атестації.

    Державна підсумкова атестація дозволить вам перевірити рівень власних знань і успішно перейти в старші класи, або ж закінчити школу і здати ЗНО. Не забувайте, що хороша підготовка до ДПА (державної підсумкової атестації) - кращий атестаційний бал.

N2E5ZWIyY