Главная » Збірники ДПА та ЗНО » ДПА 2021. 4 клас. Математика. Орієнтовні контрольні роботи


    

ДПА 2021. 4 клас. Математика. Орієнтовні контрольні роботи

ДПА 2021. 4 клас. Математика. Орієнтовні контрольні роботи: Хребтова Н.

На складе

 

Наша цена:
40 грн

в корзину:
  шт.  
 • Посiбник "4 клас ДПА 2021: Орієнтовні контрольні роботи з математики" схвалено Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

  Відповідає новій навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України.

  Для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання.

  Посібник містить 24 варіанти орієнтовних контрольних робіт з математики за курс початкової школи. Роботи складено відповідно до вимог чинноі програми з математики для 1-4 класів. Кожна робота передбачає 7 завдань, серед яких 3 подано у тестовійї формі з вибором однієї правильної відповіді із чотирьох запропонованих, а 4 завдання потребує встановлення відповідності або послідовності. Місце для цих обчислень у посібнику передбачене. Завдання 5 є виразом на сумісні дії, завдання 6 - задача геометричного змісту, а завдання 7 - це текстова задача на три або чотири дії.

  Контрольні роботи розроблені відповідно до орієнтовними вимогами про проведення державної підсумкової атестації учнів четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів.

  Купіть збірники завдань ДПА для 4 класу і приділіть максимум уваги підготовці.

  Державна підсумкова атестація дозволить вам перевірити рівень власних знань і успішно перейти в старші класи, або ж закінчити школу і здати ЗНО. Не забувайте, що хороша підготовка до ДПА (державної підсумкової атестації) - кращий атестаційний бал.

ZjI4M