Главная » Підручники та зошити 1 клас » Чесноти класної спільноти Сучасні форми виховної роботи 1 клас НУШ Оніщенко І.


        

Чесноти класної спільноти Сучасні форми виховної роботи 1 клас НУШ Оніщенко І.

Чесноти класної спільноти Сучасні форми виховної роботи 1 клас НУШ Оніщенко І. Вид-во: Основа

На складе

 

Издательство: Основа
Год: 2019
Наша цена:
60 грн

в корзину:
  шт.  

Характеристика:

Автор: Оніщенко І. В.

Видавництво: Основа

Класифікація: Методичний посібник для вчителів

Для шкіл: Укр. та рос. мова навчання

Рік видання: 2019

Сторінки: 144

Формат: А-5

Обкладинка: М'яка

Опис:

Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців?

Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 1-му класі, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення. Сценарії заходів подано у двох розділах: «Сіяти добро — добро і пожинати, або Виховуємо агентів добрих справ» (спрямовані на формування загальнолюдських моральних цінностей) та «Формуємо компетентності та цінності випускника НУШ» (спрямовані на формування ключових компетентностей та успішну соціалізацію здобувачів освіти).

Для вчителів початкових класів, вихователів, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних факультетів, батьків.

MzZkNGRjNT