Букварь Жуково Н.С.

На складе

 

Издательство: Эксмо
Наша цена:
100 грн

в корзину:
  шт.  

Навчальна література Надії Сергіївни Жукової – безцінна допомога для турботливих батьків, вихователів і вчителів. Завдяки її книжок діти із задоволенням вчаться правильно говорити, читати, грамотно писати.
Надія Жукова народилася 3 березня 1924 року. Жила в Москві. Померла там же 22 березня 2014 року.
Н. Жукова мала великий досвід роботи логопедом. Вивчала особливості розвитку мовлення у дітей дошкільного віку і присвятила цьому свою кандидатську дисертацію. У шістдесяті роки вклала душу в втілення ідеї створення логопедичних груп у дитячих садках. Ця система успішно працює на території всіх країн, що раніше входили до складу СРСР.
Логопедичні заняття Надії Сергіївни сьогодні доступні хлопцям за допомогою книг, в яких автор з радістю ділитися своїми професійними секретами. Тепер успішно займатися корекцією дитячої промови під силу і дорослим, які не мають спеціальної підготовки.
Але найбільше відома Надія Жукова як автор простої і ефективної методики навчання читання. В ній літери «представляються» дітям тими «іменами», під якими ми зустрічаємо їх в улюблених віршах і казках, а не у вигляді нудного алфавіту. Від букви і звуку малюк легко і швидко переходить до читання складів слів і невеликих. Завдяки такому природному підходу, він надалі без проблем навчиться грамотно писати.
Вже три покоління дітей осягли ази читання за «Букварем» Надії Жукової. І сьогодні, готуючи малюків до школи, батьки часто рекомендують один одному саме цю перевірену часом методику. Згодні з такими рекомендаціями і фахівці інтернет-магазину «Ерудит», які з радістю підберуть для Вас навчальні посібники Надії Жукової з урахуванням потреб Вашої дитини.

NWMzM2IwOT