Главная » Підручники та зошити 1 клас » Буквар Українська мова 1 клас У 2-х частинах НУШ Іщенко О. Л., Логачевська С. П.


        

Буквар Українська мова 1 клас У 2-х частинах НУШ Іщенко О. Л., Логачевська С. П.

Буквар Українська мова 1 клас У 2-х частинах НУШ Іщенко О. Л., Логачевська С. П. Вид-во: Літера

На складе

 

Издательство: Літера
Год: 2018
Наша цена:
500 грн

в корзину:
  шт.  

Характеристика:

Автор: Іщенко О. Л., Логачевська С. П.

Видавництво: Літера

Класифікація: Підручник

Для шкіл: Укр. мова навчання

Рік видання: 2018

Сторінки: 112+104

Формат: А-4

Обкладинка: Тверда

Опис:

Підручник укладено відповідно до типової освітньої програми, створеної колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна.

Перша частина підручника охоплює добукварний і букварний (більша частина) періоди. Щотижневий тематичний підхід дозволяє інтегрувати навчальний матеріал з читання і письма в 1 класі з курсом «Я досліджую світ». Таким чином використання обох підручників сприятиме всебічному розвитку в учнів уявлення про світ, себе в ньому тощо. Унікальність «Букваря» виявляється і в добірці художніх текстів (українських сучасних авторів і класиків, зарубіжних письменників), що є суголосними зацікавленням сучасних дітей.

Навчання читання впроваджується шляхом диференційованого підходу, адже у підручнику міститься матеріал для учнів, які не вміють читати, для учнів, які вчаться читати, для учнів, які вже вміють читати. Таким чином кожна група учнів 1 класу матиме змогу працювати за рівнем своїх можливостей, не зупиняючись на досягнутому. Адже прослуховування виконання завдань іншими учнями, так би мовити багаторазове пояснення, сприятиме ефективному засвоєнню нового навчального матеріалу.

YjQ3N2JmNm