Главная » Сборники ДПА и ЗНО » Біологія, комплексне видання ЗНО 2020 р.


        

Біологія, комплексне видання ЗНО 2020 р.

Біологія, комплексне видання ЗНО 2020. Вид-во: Освіта

На складе

 

Издательство: Освіта
Год: 2019
Наша цена:
160 грн

в корзину:
  шт.  

Характеристика:

Автор: Сліпчук І. Ю

Видавництво: Освіта

Класифікація: Посібник з ЗНО

Для шкіл: Укр. та рос. мова навчання

Рік видання: 2019

Сторінки: 176

Формат: А-4

Обкладинка: М’яка

Опис:

Посібник укладено відповідно до програми з біології для середньої загальноосвітньої школи та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

Результат виконання завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології надзвичайно важливий для випускників старшої школи закладів середньої освіти, оскільки зараховується як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти (на вибір випускника) та для майбутнього абітурієнта під час вступу до закладів вищої освіти.

Щоб успішно скласти іспит з біології, випускникові необхідно мати певні теоретичні знання, практичні навички та вміння відповідати на запитання, метою яких є виявлення рівня навчальних досягнень.

Кожен розділ супроводжується прикладами тестових завдань, що дозволяють перевірити свої знання. У кінці посібника наведено відповіді до тестів, які допоможуть майбутнім абітурієнтам перевірити себе і заповнити наявні прогалини.

Посібник призначений для підготовки учнів 11 класів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з біології, а також буде корисним вчителям, методистам і батькам.

OGE3YjhkMG