Главная » Атласи та контурні карти » Атлас. Природознавство. 3-4 клас


        

Атлас. Природознавство. 3-4 клас

На складе

 

Издательство: Картография
Наша цена:
50 грн

в корзину:
  шт.  

Атлас. Природознавство. 3-4 клас

Цей навчальний атлас є впровадженням ідей сучасної географічної науки, відповідає віковим особливостям учнів 3-4 класів і загальноприйнятим вимогам.
Згідно з чинною програми, атлас структуровано за такими розділами:
- Вчіться орієнтуватися на місцевості;
- План місцевості;
- Земля - ​​планета Сонячної системи;
- Фізична карта Землі;
- Фізична карта України;
- Природні зони, рослини і тварини Землі;
- Природні зони, заповідники і національні природні парки України;
- Лікарські рослини. Їстівні гриби;
- Україна на картах світу і Європи.
Доповнюють атлас «Пташині годинник», «Квітковий годинник» і рослинний і тваринний світ природних зон України.
Кожен розділ поділено на окремі навчальні теми, які детально відображають інформацію про географічні закономірності, об'єкти та явища природи.
Атлас можна назвати хрестоматією, в ньому вміщено багато пояснювальній інформації: карти, схеми, таблиці, ілюстрації. Слід серед смислового навантаження виділити карти, які є важливим навчально-методичним компонентом роботи на уроці природознавства. Потрібними і цікавими є контурні карти атласу, які допомагають контролювати знання учнів по вивченим темам і привчати їх до роботи з контурними картами.
Навчальні методи і прийоми за допомогою такого атласу будуть спрямовані на досягнення найбільшої ефективності розвитку пізнавальних здібностей школярів, формування комплексного творчого і логічного мислення, просторової уяви, інтуїції.
Навчальний атлас «Природознавство» для 3-4 класів зробить урок цікавим і справді сучасним. Використання такого посібника дозволяє урізноманітнити заняття учнів на уроках і вдома, а також виконання самостійних і практичних робіт.
Атлас щорічно оновлюється і має позитивні відгуки вчителів.
Атлас схвалений для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (лист №14.1 / 12-Г-141 від 24.03.2015).

YjVkNTU