Главная » Атласи та контурні карти » Атлас. Природознавство. 1-2 клас


        

Атлас. Природознавство. 1-2 клас

На складе

 

Издательство: Картография
Наша цена:
50 грн

в корзину:
  шт.  

Мова: укр.Видано: 2015-го.

Вперше в Україні видано географічний атлас для молодшої школи. Розділи атласу:
- Природа Землі. Жива, нежива природа;
- Моя країна - Україна;
- Земля серед Сонця і планет;
- Календар пір року;
- Доба, їх частини та час;
- Явища природи в різні пори року;
- Світ живої природи;
- Походження домашніх тварин і культурних рослин;
- Їх потрібно берегти.
В атласі багато уваги приділено основним змістовним лініям програми - вивчення об'єктів і взаємозв'язків в природі; вивчення Землі, як планети Сонячної системи; Україна на картах світу; вмінню користуватися різними приладами для спостереження за об'єктами і явищами живої і неживої природи. Контурні карти і практичні завдання допоможуть закріпити вивчений матеріал і проконтролювати знання учнів.
Навчальний географічний атлас «Природознавство» для 1-2 класів зробить урок привабливим і сучасним. Атлас надасть реальну допомогу вчителям і учням. Використання такого посібника дозволяє урізноманітнити заняття учнів на уроках і вдома, а також виконання самостійних і практичних робіт. Посібник містить цікавий матеріал, який є функціональним, несе навчальне навантаження, має методичну цінність, доповнює і розширює знання учнів, враховує психологічні особливості дітей і відповідає їх інтересам.
Атлас схвалений для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (лист №14.1 / 12-Г-237 від 21.04.2015).

ZTI2ZGQ0M