Главная » Підручники та зошити 2 клас » Англійська мова. Educational Poems, Riddles and Stories for Kids: Богданова О. Ю


        

Англійська мова. Educational Poems, Riddles and Stories for Kids: Богданова О. Ю

Англійська мова. Educational Poems, Riddles and Stories for Kids: Богданова О. Ю.

На складе

 

Наша цена:
100 грн

в корзину:
  шт.  

Англійська мова для дітей: вірші, казки, пісеньки, лічилки, абетка, навчальні ігри. Посібник містить ігрові завдання і цікаві матеріали для проведення лексичних і граматичних ігор, а також ігор для розвитку розмовного мовлення та ін. Вивчати англійську під час ігор — цікаво та просто!

Ця книга — збірник ефективних методик для вчителів англійської мови. Найкраще діти сприймають інформацію саме в ігровій формі. За такої методики вона не відчуває тиску або страху припуститися помилки.

За допомогою цікавих форм вивчення англійської мови (скоромовки, ігри, вірші), навчання стає більш динамічним, різноманітним та захоплюючим для учнів.

За допомогою матеріалів цього посібника, вчитель допоможе учням вивчити алфавіт, кольори, числа. Посібник охоплює теми: FAMILY AND ME, MY FRIENDS, SEASONS AND WEATHER, HOLIDAYS, ANIMALS AND TOYS, CLOTHES, FOOD і т.д.

Пропоновані матеріали пожвавлять будь-які заняття з англійської мови, сприятимуть формуванню правильного мовлення, поліпшать вимову та збагатять словниковий запас дітей.

Для вчителів англійської мови початкових класів, вихователів ЗДО, турботливих батьків.

Yzk1Yjh